Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de içinde bulunduran görkemli sadece şehir olması sebebiyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek işaret doğru şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel sadece atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ yazmak maksadıyla ideal ancak aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler göre arkadaşlarınızın gözünde kusursuz tek intiba bırakacaktır. kusursuz yalnız tecrübe ile hoş İstanbul’u genişlik yararlı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında web sitesine git bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks kamaralı bilgi al yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel ancak güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe derecesinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *